Starosta přivítal nové občánky narozené na jaře

P1000451kopNové občánky uvítal starosta města Velké Meziříčí Josef Komínek, stalo se tak v sobotu 5. října 2019. Na tuto událost město pozvalo děti, které se narodily v dubnu a v květnu letošního roku.

Jako tradičně starosta města děti přivítal a rodičům předal finanční dar ve výši 1 500 korun. Žáci Mateřské školy Nad Plovárnou zpestřili vítání programem, který obsahoval básničky a písničky s dětskou tématikou.

Přivítaní občánci:
Jonáš Bartůněk, Nika Beke, Tomáš Bíbr, Josef Čejka, Amálie Horáková, Filip Horký, Malvína Hortová, Samuel a Nela Karáskovi, Mia Keresteš, Hana Kotková, Mikuláš Kratochvíl, Thomas Kratochvíl, Vít Kupka, Michael Míča, Šimon Pěchota, Eleanor Smejkalová, Sofie Smejkalová, Martin Šoukal, Tereza Trojanová, Viktorie Vitešníková, Elen Kocmánková.


Zuzana Najtová

P1000477kopp

P1000461kop

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.