Kuchyňské oleje třiďte v uzavřených nádobách

IMG 4365kopOd listopadu 2019 jsou na vybraných stanovištích ve městě Velké Meziříčí a v místních částech Mostiště a Lhotky umístěny nádoby určené ke sběru použitých jedlých olejů a tuků. Následnou likvidaci těchto použitých jedlých olejů a tuků bude zajišťovat specializovaná firma, která je využije jako druhotnou surovinu.

Použitý olej po vychladnutí nalijte trychtýřem do PET lahve a až tuto lahev naplníte, řádně uzavřenou ji odneste na sběrné místo, kde ji vložte do označené sběrné nádoby. Nádoby jsou určené výhradně pro sběr použitých jedlých olejů a tuků, nikoliv pro motorové, případně jiné oleje. Vždy se ujistěte, že plastová láhev, ve které olej do nádob odkládáte, je pořádně uzavřená!

Adresy sběrných míst:
Bezděkov
Bezručova
Čechova x Poštovní
Družstevní – bytovky
Hornoměstská – bytovky
K Buči
K Rakůvkám
Nad Kunšovcem – dole
Oslavická – u dopravního hřiště
Pionýrská – U Elišky
U Statku
U Světlé
Zahradní
MČ – Lhotky a Mostiště

Zdislava Fialková,
odbor životního prostředí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.