Autobusy i MHD pojedou od 16. března v prázdninovém režimu

busDalším opatřením Kraje Vysočina, jehož cílem je zmírnit šíření nového koronaviru, je prodloužení prázdninového režimu linkových autobusů.

Od pondělí 16. března bude tedy veškerá linková doprava fungovat jako ve dnech školních prázdnin. Dočasná úprava jízdních řádů je prozatím stanovena do 13. června. V prázdninovém režimu také nadále zůstávají linky městské hromadné dopravy ve Velkém Meziříčí.

„V momentě, kdy opatření z nařízení centrálních orgánů pominou, budou jízdní řády na Vysočině neprodleně upraveny tak, aby byl zajištěný okamžitý běžný režim dopravy do školských zařízení," uvedla Jitka Svatošová, mluvčí Kraje Vysočina.
Aktuální informace o odjezdech autobusů naleznou cestující na stránkách www.idos.cz. Železniční dopravy se toto opatření netýká.

M. Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.