Třebíčská je průjezdná

1Provoz se vrátil na Třebíčskou ulici v pondělí 1. června po osmé hodině večerní. Původní trasou nyní řidiči projíždí po více jak roce. Takzvané esíčko od nynějška slouží jako obslužná komunikace k sídlům firem a k budoucí služebně Policie České republiky, stala se z něj slepá ulice.

Staronovou Třebíčskou ve večerních hodinách osadili pracovníci svislým i vodorovným dopravním značením a krátce po dvacáté první hodině spustili i osvětlení přechodu pro chodce.

O vrácení Třebíčské zpět do původní trasy rozhodli zastupitelé na svém zasedání 15. května 2019, od té doby proběhla reklamace „esíčka" i vypracování projektové dokumentace na vrácení komunikace. Samotná realizace, a s ní spjatá úplná uzavírka komunikace, trvala od čtvrtka 28. května do pondělí 1. června 2020.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • redaktor
  • Majetkoprávní 2022
  • Spod září 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.