Velkomeziříčsko má své zástupce v soutěži Zlatý erb 2020

webV sídle Kraje Vysočina se konal 22. června 2020 slavnostní ceremoniál, při kterém předal hejtman Kraje Vysočina diplomy a ceny vítězům. Výsledky krajského kola soutěže Zlatý erb 2020 se vyhlašovaly už po dvacáté druhé. Soutěže se jako tradičně účastnilo všech 14 krajů, které v České republice máme a vítězové postoupili do celostátního kola. Výsledky celostátního kola zveřejní pořadatelé v říjnu na konferenci v Hradci Králové.

Velkomeziříčsko má mezi vítězi dva své zástupce a oba jsou zařazení v kategorii nejlepší web kulturního, zdravotnického a sociálního zařízení. Na druhém místě se umístil Domov pro seniory Velké Meziříčí, jeho webové stránky laděné do bílé, zelené a oranžové barvy zaujaly hodnotitele. Na třetí příčce skončil Domov Kamélie Křižanov. Ostatní výsledky naleznete na krajském webu.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Inzerce_sleva_2020

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.