Tragická nehoda zastavila provoz na D1

fedccb1d-fd23-4a6e-8515-b935884058a2Záchranáři, policisté i hasiči zasahují u dopravní nehody na dálnici D1 u Velkého Meziříčí na 138. kilometru ve směru na Prahu.

K tragické dopravní nehodě na dálnici D1 došlo dnes 25. června krátce před desátou hodinou dopoledne. Na 138. km ve směru na Prahu se srazila dodávka s nákladním vozidlem. Na místě zasahovala lékařská posádka z Velkého Meziříčí a také vrtulník letecké záchranné služby z Jihlavy. Zásah na místě stále pokračuje a doprava ve směru na Prahu je zastavená.

Následky nehody jsou bohužel fatální. „Při nehodě zůstaly ve vozidle zaklíněné dvě osoby. Utrpěly vážná zranění, kterým na místě podlehly. Zjišťování příčiny a okolností tragické nehody je předmětem dalšího šetření,“ uvedla policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

M. Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Vedoucí odboru majetkoprávního_dole

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.