Řidič v obci Vidonín nedal přednost v jízdě a způsobil tak dopravní nehodu

vidonínOznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici v obci Vidonín, přijali policisté v sobotu 4. července po poledni. „Dvaačtyřicetiletý řidič s osobním motorovým vozidlem Ford Focus projížděl v obci Vidonín po silnici ve směru od obce Radňoves. Při jízdě po uvedené komunikaci nerespektoval svislou dopravní značku dej přednost v jízdě a vjel na hlavní komunikaci v době, kdy po ní projíždělo vozidlo Renault Captur. Jeho řidič přijížděl ve směru od obce Heřmanov a došlo ke střetu obou vozidel," uvedla Dana Čírtková, tisková mluvčí z Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. Nehoda se obešla bez zranění a dechová zkouška u obou řidičů prokázala negativní výsledky. Další okolnosti nehody, při které vznikla hmotná škoda ve výši 200 000 korun, šetří policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.