Vyjádření starosty města k průběhu zastupitelstva

zastupDnešní zasedání zastupitelstva města netrvalo ani 10 minut, protože nebyl schválen jeho program. Zdrželi se, nehlasovali nebo byli proti přítomní zastupitelé ČSSD, KDU - ČSL a Meziříčského fóra.

Měli jsme jednat o prodeji pozemků, schválení grantových programů kultury a sportu a dalších věcech. Je to přesně ten problém, kdy jsou síly v zastupitelstvu takřka rovnoměrně rozloženy a který jsem již několikrát zmiňoval v tisku. Zastupitelé sice mají právo nehlasovat pro navržený program, ale takovéto jednání nikomu neprospívá. Jsem opravdu znechucen tímto malomyslným jednáním.
Přeji Velkému Meziříčí, aby mělo v budoucnu zastupitelstvo schopné, většinové a rozumné. Šaráda, která brzdí rozvoj Velkého Meziříčí, je divadlem, za které se stydím.

Omlouvám se všem obyvatelům města a místních částí a je mi líto, že tohoto musí být svědky.
Ing. arch. Alexandros Kaminaras

S názorem pana starosty souhlasí zastupitelé Společně VM, To pravé Meziříčí a ANO 2011.

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Urbanista
  • Zahradní architekt
  • Redaktor, grafik
  • Tiskový mluvčí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.