Vánoční trhy letos neproběhnou. Se zájemci o stánkový prodej bude město spolupracovat dál

tit copyLetošní advent bude i ve Velkém Meziříčí oproti minulým rokům v mnohém jiný. Vzhledem k prodloužení nouzového stavu do 12. prosince, který vláda na svém včerejším jednání schválila, se radnice rozhodla zrušit plánovaný řemeslný trh i adventní trhy. Právě ty měly být novinkou letošních Vánoc. Nový koncept trhů doplněný o umělé kluziště snad bude mít město možnost představit lidem po novém roce, v případě rozvolnění vládních opatření.

Pozitivní zprávou je, že město obdrželo dvanáct žádostí o pronájem dřevěného stánku. Z toho vyplývá, že ze strany místních podnikatelů podílet se na organizaci trhů zájem je. „V této chvíli jsme se všemi žadateli v kontaktu. Jejich aktivity si opravdu vážíme a samozřejmě s nimi máme v plánu spolupracovat v budoucnu," doplnil vedoucí odboru školství a kultury Pavel Stupka.

M. Hudková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Urbanista_2021

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.