Vakcína dorazí na Vysočinu na Silvestra

vaccination-2722937 1920Vakcína proti onemocnění covid-19 by měla podle posledních informací dorazit do Kraje Vysočina na Silvestra. „Vakcína společnosti Pfizer dorazí na Vysočinu - do distribučního vakcinačního centra Nemocnice Jihlava 31. prosince 2020. První očkování zdravotníků tak bude v jihlavské nemocnici zahájeno nejdříve 2. ledna 2021," informoval náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný. Následně přiměřeným dílem rozdělí vakcínu do krajských nemocnic, kterou rozvezou nejpozději do pěti dnů.

„Zájem o první očkování zdravotníků v nemocnicích Kraje Vysočina je velký. V případě Vysočiny budou všechny první dávky důsledně očkovány zdravotníkům," uvedla tisková mluvčí Krajského úřadu Kraje Vysočina Jitka Svatošová.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Urbanista_2021
  • Inzerát registr řidičů - dolů

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.