Radní schválili finance na projektové dokumentace komunikace a chodníku

ulice PrůmyslováRada města schválila finanční prostředky ve výši 104 060 korun na projektové dokumentace a studie proveditelnosti účelové komunikace v ulici Průmyslová a chodníku pro pěší v ulici Zahradní. Zakázka vznikla na základě požadavků veřejnosti a firem z okolí zmíněných lokalit. Obsahovat bude geodetické zaměření, studii proveditelnosti, inženýrskou činnost a reprografické práce. Pro studii proveditelnosti se město rozhodlo z toho důvodu, že stavba je ve složitějším terénu a křižuje se s množstvím sítí. Záležitost tak bude nutné konzultovat se silničním správním orgánem. Studie se následně využije i k vypracování dokumentace pro vydání společného povolení.

Lucie Málková

Zahradní

Průmyslová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Urbanista_2021
  • Redaktor_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.