Věž kostela sv. Mikuláše bude mít nový informační systém

P1150390V letošním roce čekají návštěvníky věže velkomeziříčského kostela sv. Mikuláše, který se nachází na náměstí, novinky v podobě nového informačního systému. Radní schválili finanční prostředky ve výši 74 000 korun na pořízení nové skautské hry pro děti s názvem Záhada velkomeziříčské věže, zpracování textů jako audionahrávek pro návštěvníky a rozšíření expozice ve věži.

Zájemci o prohlídku si dosud v prostorách věže mohli prohlédnout výstavu historických fotografií s názvem „Město Velké Meziříčí", 3D model města a byt věžníka. Věž kostela bývá pro turisty každoročně přístupná od 1. června do 31. srpna, a to od pondělí do soboty od 9 do 18 hodin a v neděli od 12 do
18 hodin.

Lucie Málková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.