Rada města rozhodla o dofinancování parkovacích automatů

oříznuto 2Radní schválili finanční částku 500 000 korun na dofinancování pořízení parkovacích automatů v centru města. Poskytnuté prostředky poslouží na dodání a instalaci automatů a osazení dopravního značení.

V rámci výběrového řízení město obdrželo dvě cenové nabídky. U první nabídky ve finanční výši necelých 913 000 korun včetně daně dodavatel není schopen dodržet termín dodání a jím nabízený automat neumožňuje platbu bankovkami. Jelikož jeho nabídka tímto nesplnila požadavky města, bylo nezbytné jednat s druhým dodavatelem v pořadí, s cenovou nabídkou ve výši 1,5 milionu korun včetně daně, který je schopen dodat vše požadované a včas. Cena zahrnuje nejen dodání automatů, ale také jejich ukotvení na místo a kompletní dopravní přeznačení náměstí. Rada města schválila dofinancování, aby město získalo plně vybavené automaty a celý systém včetně značení mohl v brzké době fungovat.

Lucie Málková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Nábor_90x140_dolu_straznik
  • Urbanista_2021
  • Redaktor_dolu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.