Dům zdraví prozatím neregistruje zájemce o očkování

Dům zdraví_topV ambulancích praktických lékařů není zatím dostupná očkovací látka, registraci zájemců proto ještě nelze provádět. Média uvádí možnost registrace od 1. března 2021, toto nemůžeme potvrdit, protože informace lékařům nepřišla vůbec žádná. Informace nemají ani o vakcínách, ani o metodice.

 Informace:

  • V ČR není zatím dostupná očkovací látka, která by umožňovala aplikaci v ordinacích praktických lékařů (PL).
  • V současné chvíli nemáme žádné bližší informace o očkování v ordinacích PL, máme dostupné informace z médií stejné jako veřejnost.
  • Způsob registrace a termín začátku očkování veřejnosti v našich ordinacích bude uveřejněn na našich webových stránkách a na nástěnce u ordinace.
  • V této chvíli neregistrujeme pacienty do seznamu zájemců o očkování – o případném spuštění registrace budete včas informováni.
  • Více informací Vám poskytnou v očkovacích centrech, případně na okresní hygienické stanici.

Dům zdraví

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.