Na první očkování v Meziříčí 6. května zbývá 50 volných míst

20210422 103958Očkovací místo v Jupiter clubu spustí svůj provoz ve čtvrtek 6. května. Prvních 400 zájemců o očkování obslouží zdravotnický personál za jediný den. Možnost očkování se nově otevřela lidem nad 55 let. A co vy, už jste se registrovali?

Chcete se nechat naočkovat pohodlně zkušeným personálem přímo ve vašem městě? Nacházíte se v prioritní věkové kategorii nad 55 let nebo jste chronicky nemocní? Neváhejte a registrujte se k očkování přímo v centru Velkého Meziříčí. V příjemném prostředí kulturního střediska se o vás postarají zkušení odborní pracovníci z Fakultní nemocnice Brno.

Registrace je stále otevřená a pro první očkovací den zbývá 50 volných míst. Vy se do ní můžete přihlásit prostřednictvím Centrálního registračního systému Ministerstva zdravotnictví. Bližší informace naleznete na webu města.

Lucie Málková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.