Strážníci naplnili svůj stav. Od dubna jich slouží devět

P1120264Strážníci z Městské policie Velké Meziříčí poprvé slouží v plném počtu. Poslední devátý strážník se do fungujícího kolektivu přidal v dubnu.

Vedení policie společně s městem lákalo poslední rok zájemce padesátitisícovým náborovým příspěvkem a příslibem příjemného pracovního prostředí. „Nakonec se nám podařilo naplnit stav do tabulkových počtů, takže v současnosti je nás dohromady devět. Tři strážníky jsme přijali v loňském roce a jednoho jsme vzali v roce letošním," objasnil vedoucí městské policie Jan Klikar. Náborová kampaň zaujala mnoho zájemců a čtyři z nich splnili podmínky, mezi něž patří bezúhonnost, středoškolské vzdělání s maturitou i úspěšně zvládnuté psychologické testy.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Výběrko územní plánování
  • Výběrko živnosteské

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.