Rekonstrukce mostu v ulici Třebíčská odstartuje 29. června

IMG 20190425_115704_copyOprava mostu přes železnici v ulici Třebíčská by měla trvat od 29. června do 26. října. Rekonstrukce zlepší stav mostu nad tratí i rozhledové podmínky při výjezdu z ulice Družstevní. Vozidla o hmotnosti do 6 tun se do ulice Družstevní dostanou ulicí Nádražní. V tomto případě vznikne i náhradní trasa pro pěší, která povede Nádražní ulicí shora přes koleje.

Čtyřměsíční uzavírka důležitého tahu z Třebíče do centra Velkého Meziříčí přinese sice značné komplikace v dopravě, ale je to i podle odborníků nejpřijatelnější řešení. Provést rekonstrukci mostu v částečném omezení provozu experti městu zásadně nedoporučili. Razantně by to prodloužilo dobu opravy a dvojnásobně navýšilo cenu.

Zuzana Najtová

Bez názvu

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.