• Velkomeziříčsko
  • Zprávy
  • Očkování bez registrace ve velkém očkovacím centru Jihlava – Hruškové Dvory první den využilo 186 osob

Očkování bez registrace ve velkém očkovacím centru Jihlava – Hruškové Dvory první den využilo 186 osob

Image 1Velké očkovací centrum Jihlava – Hruškové Dvory podalo během včerejšího odpoledne 186 dávek očkovací látky Jonson & Jonson zájemcům o neregistrované očkování. „V první hodině se podařilo na dvou vyčleněných pracovištích obsloužit osmdesátku zájemců o neregistrované očkování, další zhruba stovku zájemců centrum očkovalo v následujících čtyřech hodinách. Oceňuji nasazení celého týmu centra, který očkování neregistrovaných zvládl nad rámec obvyklé denní kapacity," uvedl náměstek hejtmana Kraje Vysočina pro oblast zdravotnictví Vladimír Novotný.

Další očkování neregistrovaných zájemců je ve velkém očkovacím centru Jihlava – Hruškové Dvory naplánováno na čtvrtek 29. července 2021 od 7 do 13 hodin. K dispozici je přibližně stejné množství očkovací jednodávkové vakcíny společnosti Janssen.

Tisková zpráva Kraje Jihlava

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.