Část ulice Bezděkov se dočká kompletní opravy

P1260162Po stavbě opěrné zdi zrenovuje město ve spolupráci se Svazem vodovodů a kanalizací Žďársko část ulice Bezděkov. Svaz nechá vybudovat nový vodovod a kanalizaci, město prostřednictvím stejného zhotovitele, společnosti Content, zajistí nové veřejné osvětlení a povrch komunikace. Veřejné osvětlení v části ulice tak povede v zemi. Ke stavbě se přidá společnost E.GD, která položí kabely nízkého napětí.

Výhodou takové spolupráce je předcházení opravám stejné ulice různými subjekty, kdy se musí opakovaně narušit povrch vozovky.

S rekonstrukcí se pojí také uzavírka komunikace, která započne v místě křížení s jednosměrnou ulicí od Poříčí a skončí naproti zimnímu stadionu. Neprůjezdnou se stane v pondělí 30. srpna a uzavřená bude dle předpokladů nejpozději do 1. listopadu 2021.

Zuzana Najtová

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.