Velké Meziříčí přispěje rodině v Mikulčicích

40 jizni_morava_reakce_na_kasehoMěsto kromě poskytnutí finančního daru všem obcím postiženým tornádem na Jižní Moravě pomůže také materiálně a finančně dvěma mladým lidem v Mikulčicích. O schválení nepeněžního daru rozhodla již na svém jednání rada města v působnosti valné hromady společnosti Technické služby Velké Meziříčí, nyní zastupitelé schválili finanční pomoc pro tuto rodinu.

Vedení města Velké Meziříčí společně s místostarostou obce Mikulčice Janem Vlašicem a tamními obyvateli vybralo mladou rodinu, které z novostavby rodinného domu po tornádu zůstala jen základová deska. Místostarosta František Smažil s radním Františkem Fňukalem, vedoucím střediska lesů společnosti Technické služby Velké Meziříčí navštívili zmíněnou rodinu a nabídli jí materiální pomoc v podobě řeziva, spojovacího materiálu a práce tesaře, kterou rodina s vděkem přijala. Finanční částka ve výši 200 000 korun, kterou nyní schválili zastupitelé, poslouží k pokrytí nákladů na novou střešní krytinu rodinného domu včetně okapů a svodů.

Lucie Málková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Podlahy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.