Oprava kurtů v Areálu zdraví vyjde město na 14 milionů korun

P1290417Z letošního rozpočtu vyčlenili zastupitelé 10 milionů korun na opravu kurtů v Areálu zdraví, nyní vyčlenili potřebné čtyři miliony z rozpočtu na rok 2022. I nejnižší cenová nabídka přesáhla předpokládané náklady, proto bylo nutné dofinancovat plánovanou rekonstrukci. Ta se dotkne antukových hřišť. Dojde zejména k úpravě sportovní plochy včetně podloží. Zbudují se nové drenáže, závlaha kurtů, umělé osvětlení a oplocení, vznikne také nový sklad a tribuna.

Zároveň je zažádáno o dotaci u Národní sportovní agentury v rámci dotačního investičního programu Regionální sportovní infrastruktura 2020 – 2024. Vzhledem k pořadí žádosti se však poskytnutí dotace nepředpokládá.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Výběrko územní plánování
  • Výběrko živnosteské

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.