Přinášíme vám novou podobu lokality U Tří křížů

viz 01U Tří křížů vznikne v příštím roce nová odpočinková a vyhlídková lokalita. Návštěvníky překvapí piknikovým místem s ohništěm, obratištěm pro vozidla, parkovacími místy nebo například informační tabulí pojednávající o historii poutní cesty do Netína. Největší senzací bude označení místa, kudy prochází 16. poledník. Oblast se zároveň stane součástí nově vzniklé naučné stezky se světle modrým značením vedoucí podél řeky Oslavy.

Radní již na srpnovém zasedání schválili finance ve výši 130 000 korun na vypracování projektové dokumentace pro územní rozhodnutí a stavební povolení. O tom, jak bude revitalizovaná plocha vypadat, se můžete přesvědčit sami prostřednictvím našich vizualizací.

Lucie Málková

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Podlahy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.