MAS MOST Vysočiny představuje strategický rámec

mostV současné době probíhá 7. aktualizace dokumentu Strategický rámec MAP do roku 2023/2025.

Jedná se o dokument vytvořený v rámci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Velké Meziříčí, který kromě rozvojových priorit a cílů ve vzdělávání obsahuje přehled investičních záměrů škol a školských zařízení v uvedeném území. Aktualizovaný dokument naleznete pod odkazem: Strategický_rámec_MAP_verze_6.0-_k_8.12.2020-oprava.pdf (masmost.cz). V případě zájmu o doplnění Strategického rámce MAP kontaktujte Mgr. Jašovou ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ).

Některé z uvedených investičních záměrů se již podařilo realizovat, ať už prostřednictvím výzev MAS MOST Vysočiny či prostřednictvím jiných dotačních titulů, především IROP.
Více informací naleznete na www.masmost.cz.

STRATEGICKÝ RÁMEC MAP
/projekt MAP II rozvoje vzdělávání v ORP Velké Meziříčí, CZ.02.3.68/0.0/0.0/17_047/0009959/

MAS MOST Vysočiny

Logolink OP_VVV_hor_barva_cz

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Podlahy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.