Radní schválili dofinancování studie rekonstrukce koupaliště

koupalištěZastupitelstvo města vyčlenilo v základním rozpočtu města pro rok 2021 částku 500 000 korun na studii rekonstrukce koupaliště. Městská rada nyní schválila dofinancování této akce ve stejné výši na základě nejvýhodnější nabídky v zadávacím řízení.

Oproti původnímu předpokladu se do zadávacího řízení zahrnul širší rozsah plnění pro dosažení komplexního řešení areálu. Konkrétně se jedná se o studii proveditelnosti umístění krytého bazénu, nové dispoziční a funkční řešení areálu včetně etapizace a studii rekonstrukce bazénu včetně ohřevu vody, doplnění o zábavné prvky pro děti, vytvoření bezbariérového přístupu, nového vstupu do areálu a parkovací plochy. Nejlepší nabídka obsahující požadované souhrnné řešení se vyšplhala na 1 000 000 korun včetně daně.

Lucie Málková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.