V Meziříčí se zastaví mobilní očkovací tým

Image copy_copy_copyVelké Meziříčí ve spolupráci s Krajem Vysočina a organizací Podané Ruce zajistilo pro své občany služby mobilního očkovacího týmu. Pojízdný karavan dorazí do města 3. a 24. října a zastaví před budovou Jupiter clubu, která nabídne zájemcům o vakcinaci i potřebné zázemí. Očkovat se bude v čase od 10 do 18 hodin. Předpokládá se možnost výběru očkovací látky mezi jednodávkovou vakcínou Janssen a dvoudávkovou vakcínou Pfizer/BioNTech. U vakcíny Pfizer/BioNTech je zapotřebí počítat s aplikací druhé dávky po 21 dnech. Z toho důvodu se nastavil i druhý termín očkování, který v případě dostatku vakcíny Janssen budou moci využít i další neregistrovaní zájemci o očkování.

Lucie Málková

velmez 1 copy copy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Podlahy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.