O podporu z grantu kultury můžete žádat do konce října

FajtfestPořadatelé kulturních a vzdělávacích akcí nebo autoři literárních či audiovizuálních děl ve Velkém Meziříčí mohou opět žádat o finanční příspěvek z grantového programu podpory kultury. K rozdělení je částka 700 000 korun, o 300 000 korun vyšší oproti loňskému roku. Termín doručení žádostí je 31. října 2021.

Výzvu k předkládání projektů na rok 2022 schválilo zastupitelstvo města na svém zasedání dne 14. září. Podpora z Grantového programu může tvořit maximálně 50 % uznatelných nákladů projektu. Maximální výše podpory pro jednotlivou žádost činí 50 000 korun. Nově u žádostí do 10 000 korun může podpora tvořit maximálně 65 % uznatelných nákladů projektu. Organizátoři velkých tradičních kulturních akcí pořádaných mimo městské organizace mohou žádat až do výše 100 000 korun.

Bližší informaci ve věci podá Ing. Pavel Stupka, vedoucí odboru školství a kultury, Radnická 29/1, 594 13, Velké Meziříčí, tel. 566 781 030, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Požadované dokumenty naleznete na webu města.

Lucie Málková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Podlahy

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.