Očkovat bez registrace se bude v Jupiter clubu

P1370116Velké Meziříčí ve spolupráci s Krajem Vysočina a organizací Podané Ruce zajistilo pro své občany služby mobilního očkovacího týmu. Potřebné prostory pro pohodlné očkování nabídl Jupiter club. Mobilní očkovací tým, který přijede do našeho města v neděli 3. října, využije předsálí Jupiter clubu jako zázemí a čekárnu a velký sál pak k očkování. Očkovat se bude v čase od 10 do 18 hodin.

Předpokládá se možnost výběru očkovací látky mezi jednodávkovou vakcínou Johnson (pro straší 18 let) a dvoudávkovou vakcínou Pfizer/BioNTech (pro starší 16 let). U vakcíny Pfizer/BioNTech je zapotřebí počítat s aplikací druhé dávky po 21 dnech. Z toho důvodu se nastavil i druhý termín očkování na neděli 24. října, který v případě dostatku vakcíny Johnson budou moci využít i další neregistrovaní zájemci o očkování.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.