Velké Meziříčí poprvé zažije pravé adventní trhy

fdceb8b4-45a0-4367-bc65-d9e78e9b80f3Ve městě se připravují první adventní trhy, i vy se můžete objevit ve stánku se svými produkty, které navodí vánoční atmosféru.

Město Velké Meziříčí ve spolupráci s Jupiter clubem nabízí možnost přihlásit se o pronájem stánků v adventním čase. Celkem šest dřevěných stánků tak ozdobí Náměstí, doplní je také umělé kluziště. Slavnostní zahájení trhů se uskuteční 26. listopadu od 17. hodin za účasti starosty města Alexandrose Kaminarase, jenž převzal nad akcí patronaci.

„Vyzývám všechny zájemce z řad podnikatelských subjektů i fyzických osob v oblasti služeb a obchodu ke spolupráci. Přispějte svým umem k oživení centra našeho města," vybízí ředitel Jupiter clubu Milan Dufek. Nejzazší termín pro podání přihlášky je stanovený na 29. října 2021. Více informací naleznete v přiložených souborech.

Zuzana Najtová

pdfVýzva

docxTrhy_-_přihláška

 

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.