Okružní křižovatkou v ulici Oslavická řidiči pár dní neprojedou

P1400571Akce Svazu vodovodů a kanalizací Žďársko v ulici Oslavická se blíží ke konci. Stavba však ještě ochromí na pár dní dopravu k základním školám. Od úterý 9. listopadu do neděle 14. listopadu dojde k nutné uzavírce kruhového objezdu. „Po projednání se zhotovitelem bude umožněn průjezd přes kruhový objezd ještě v úterý ráno, cca do 9 hodin," upřesnil místostarosta města František Smažil. Kromě dopravní obsluhy, jež projede po odstranění květináčů ulicí Jižní, se podle vyhlášky nikdo jiný ke školám nedostane. Rodičům, kteří svoje děti do školy musí vozit, doporučujeme zastavit v ulici Školní u hřiště s umělým povrchem (viz mapka). Pokud dojde ke zkrácení trvání uzavírky budeme vás o tom informovat.

Zuzana Najtová

Plánek 2

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Oslavická červenec 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.