Most na Třebíčské i ulice Družstevní se otevírají bez omezení

P1420441Nejpozději od sobotního dopoledne 27. listopadu se budou těšit chodci i řidiči z bezpečného mostu, chodníku i z lepších rozhledových podmínek při výjezdu z ulice Družstevní. Oprava mostu v Třebíčské ulici, v poslední fázi spíše napojení Družstevní ulice na Třebíčskou, skončila dnešním předáním do předčasného užívání.

Práce, které na mostě započaly 29. června, zhotovitelská firma dokončila v říjnu. Chyběla poslední část, a to napojení ulice Družstevní, jenž probíhalo už za kyvadlově řízeného provozu v Třebíčské ulici. „Spolupráce se zhotovitelem i samotný výsledek nás těší. Opravy na takto vytížené komunikaci byly zvládnuty v naplánovaném termínu a za to patří poděkování zhotoviteli. Rovněž oceňuji ukázněnost řidičů, kterou prokázali po celou dobu opravy této důležité komunikace a s tím souvisejících dopravních omezení ve městě," uvedl místostarosta města František Smažil.

Zuzana Najtová

P1420449

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.