Kluziště se z náměstí přesouvá na nové místo

P1420177 copyPříspěvková organizace Sportoviště VM dnes začala s rozkládáním kluziště a jeho převozem do Hrbova.

„Kluziště jsme chtěli představit na adventním náměstí spolu s novými stánky. V rámci plánování dalších umístění ve městě jsme už před několika týdny začali komunikovat s místními částmi našeho města, a možnost využití kluziště jim také nabídli. Velkou výhodou je právě mobilita kluziště, kdy jsme schopni jej sami postavit i na jiných místech, tak abychom ho dostali co nejblíže k dětem, které třeba nebudou tolik závislé na doprovodu svých rodičů, pokud ho nějaký čas mají kousek od svých paneláků, bytovek nebo domů, a můžou na něj jít kdykoli po škole nebo o víkendu. Kluziště lze využít v kterémkoli ročním období, takže nejsme časově omezeni a můžeme ho v případě zájmu v dalších měsících postavit třeba i na Čechákách, na Hliništích, nad ZŠ Sokolovskou, nebo jinde ve městě. Troufnu si říct, že se kluziště stalo výbornou součástí adventu a v případě zájmu jej můžeme nechat na příštím vánočním náměstí o to déle. Přeci jen jsme ve zkušebním provozu a sami chceme vědět, jak a kde bude kluziště v našem městě nejlépe fungovat. Kluziště bude sloužit několik let, takže si ho děti určitě ještě hodně užijí,“ sdělil Michal Hořínek, ředitel příspěvkové organizace, která má kluziště od města na starosti.

Sportoviště VM

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.