Dóza hledá dobrovolníky pro práci v ukrajinské adaptační skupině pro děti

Adaptační skupina_pro_ukrajinské_děti_v_Dóze_foto._Lucie_MálkováRádi byste se aktivně zapojili do pomoci ukrajinským uprchlíkům a máte kladný vztah k dětem? Pak by vás mohla zaujmout nabídka dobrovolnictví v adaptační skupině pro děti ve středisku volného času Dóza.

Dóza v důsledku války na Ukrajině a s ní souvisejícím příchodem ukrajinských uprchlíků na území České republiky zřídila adaptační skupinu pro děti. Ta funguje ve všední dny od 8 do 16 hodin a má za úkol pomoci dětem se začleněním do nového prostředí a odstraněním jazykové bariéry.

Aktuálně Dóza hledá dobrovolníky, kteří by chtěli pracovat v této adaptační skupině. Vítán je pozitivní vztah k dětem, bezúhonnost, časová flexibilita (minimálně 4 hodiny dopoledne nebo dopoledne) a jazyková vybavenost (ruština, ukrajinština).

V případě zájmu se prosím obraťte na ředitelku zařízení Alenu Vidlákovou, tel.: 608 537 526.

Lucie Málková

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.