Druhé veřejné projednání rekonstrukce ulice Ve Vilách přilákalo na čtyřicítku obyvatel

P1470082Nejprve se obyvatelé setkali s vedením města, projektantem a pracovníky investičního oddělení 13. ledna přímo v ulici Ve Vilách. Poté měli prostor zaslat své podněty, které se projektant pokusil zohlednit v projektové dokumentaci. Druhé veřejné projednání už mělo za cíl seznámit obyvatele ulice s upraveným projektem a s komentářem k zapracování jednotlivých podnětů. Veřejnost se tak dozvěděla, které návrhy byly relevantní a zlepší budoucí podobu a funkčnost veřejného prostoru a které naopak byly nerealizovatelné. „Jde vidět, že tento způsob komunikace s veřejností vzbuzuje velký zájem. Děkuji všem obyvatelům ulice Ve Vilách a Krškova, kteří se do této spolupráce aktivně zapojili svoji účastí při setkáních nebo zasláním podnětů ke zlepšení. Věřím, že jsme společně docílili nejlepšího možného řešení rekonstrukce ulice Ve Vilách," uvedl po schůzce starosta města Alexandros Kaminaras.

Zuzana Najtová

P1470094

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.