Uzavírky potrápí, výsledek potěší

P1130462V letošním roce plánuje Krajská správa a údržba silnic Vysočiny (KSÚSV) za spolufinancování Státního fondu dopravní infrastruktury (SFDI) výstavbu okružní křižovatky na obchvatu Velkého Meziříčí u Oslavice (na křížení silnic II/360 a III/36054). Ve městě připravuje letos opravu silnice kolem zimního stadionu až po křižovatku U Zlatého křížku.

Kraj Vysočina opraví průtah Křižanova, KSÚSV položí nový povrch od Meziboří do Dolní Libochové, také v části průtahu Osovou Bítýškou a osadí více než 300 metrů svodidel u Uhřínova. Na jaro je také plánována oprava vah kontrolního vysokorychlostního vážení u Jestřabce. O konkrétních termínech uzavírek či dopravních omezení vás budeme včas informovat.

Zuzana Najtová

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.