Volnočasová plocha na Hliništích vzkvétá

IMG 20220409_100044Společná údržba na Hliništích se po minulém úspěchu zopakovala. „Těší nás přetrvávající zájem místních pomáhat s realizací společného prostoru. Děkujeme všem, kteří přišli. Jsou příkladem toho, jak může komunita sousedů fungovat," chválila spolupráci zahradní architektka Martina Drápelová. Zasetá tráva potřebuje čas, aby mohla vzejít, proto žádáme uživatele volnočasové plochy, aby dočasně na označená místa nevstupovali. „Prosíme, aby se opravdu nechodilo za pásky. Nově založený trávník bude pochozí zhruba za dva měsíce. Děkujeme," dodal Michal Hořínek, ředitel Sportoviště VM. Kdo by zákaz vstupu porušil, musí vzít na vědomí, že znemožní vstup na plochu třeba i na celý rok.

Zuzana Najtová

de122ed9-a3bf-42ba-9109-e999ee579dcd

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.