Výstavba okružní křižovatky přechází do druhé etapy, ta ovlivní Oslavici

P1520281U výstavby nového kruhového objezdu u Oslavice dojde od 20. června ke změně přechodné úpravy provozu. Další etapa výstavby se dotkne odbočky na Oslavici a naopak se zprůjezdní křižovatka do ulice Třebíčská. Objízdná trasa z Oslavice povede druhým výjezdem z obce (přes koleje). Zároveň musí obyvatelé počítat s přesunem autobusové zastávky o pár desítek metrů.

Při výjezdu z ulice Třebíčská se budou řidiči podřizovat dopravní značce: Zařaď se do proudu vozidel. Průjezd stavbou se bude řídit semafory, které zohledňují aktuální intenzitu dopravy. Druhá etapa výstavby okružní křižovatky potrvá do 21. července, Krajská správa a údržba silnic Vysočiny předpokládá kompletní dokončení už v září tohoto roku.

Zuzana Najtová

pdfDZpř.II-360.pdf

1

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • PVKV červen 2022
  • SPOD červen 2022
  • DÓZA-BRIGÁDNÍK LÉTO 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.