Mladší žáci zvítězili ve 3. kole krajského přeboru družstev

ml.žacV sobotu 11. června se v Humpolci konal krajský přebor družstev mladších žáků a mladších žákyň. Na mladé atlety za krásného slunečného počasí čekal čtyřboj: běh na 150 m, vrh koulí, skok vysoký a hod oštěpem. Na závěr ještě štafeta 4 x 60 m.

Družstvo mladších žáků TJ Sokol Velké Meziříčí obsadilo skvělé první místo a toto místo jim patří i v celkovém pořadí po 3. kole.

Mladší žákyně obsadili 4. místo. V celkovém pořadí vede družstvo z Humpolce. Ml. Žákyně z TJ Sokol Velké Meziříčí jsou na 4. místě.

Do první desítky víceboje se z mladších žáků dostali František Hroch na 4. místě a Tomáš Pipa na 10. místě. Z mladších žákyň Karolína Blaťáková na 7. místě.

Za zmínku stojí tyto výkony:

Umístění

 


Kompletní výsledky najdete zde.

VELME

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama
  • Oslavická červenec 2022

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.