V Hodoníně proběhlo zakončení základní části 2. atletické ligy

tomáš IIV neděli 21. 8. 2022 proběhlo v Hodoníně závěrečné kolo základní části 2. atletické ligy.

Prázdninový režim poznamenal i naše družstvo mužů, když bodovat dokázali pouze 4. závodníci. Oslabený tým měl však velkou kvalitu a obsadil 7. místo v posledním kole, a v letošním ročníku skončil celkově na 6. příčce z 12 družstev.

Pro družstvo nejvíce bodů získali Ladislav Urban 93, Tomáš Neufuss 73, Tomáš Pirochta 52 a Kamil Běhounek 51. Celkem dokázalo bodovat 12 meziříčských atletů.

V posledním kole se představilo i několik našich žen hostujících za oddíl AK Hodonín.