Dorostenci přivezli body ze Vsetína

22. liga starší dorost – Morava, 4. kolo
Klub Házené Vsetín – TJ Sokol Velké Meziříčí 28:37 (13:18)

Kolektivní výkon byl základem dnešního vítezství kdy se podařilo domácí vcelku jednoznačně přestřílet.

Základ jsme položili již v první půli, kdy jsme si od začátku vypracovali mírné vedení. Postupně jsme zvyšovali tempo hry. Začali jsme být aktivnější v obraně, eliminovali jsme tak Vsetínské střelce z dálky a do poločasu jsme odskočili již na pět branek.

V druhé půli jsme pokračovali v běhavé házené, dařila se pestrá kombinační hra a postupně jsme navyšovali vedení. Dobře jsme zvládli i několik oslabení a dovedli utkání k vítězství v poměru 28:37.

V příštím kole, v sobotu 22. říjná se utkáme v domácím prostředí s lídrem soutěže Újezdem u Brna!

7m hody 2/3 : 1/2, vyloučení 4:5.

Průběh utkání ZDE

Sestava a branky: Tomáš Kučera, Martin Borkovec – Benjamin Rosa (2), Denis Vik, Tomáš Rosa (10), Štěpán Čermák (2), Jakub Mach (11/1), Martin Chalupa (5), Jaroslav Pavlíček, Jakub Uchytil (4), Aleš Novotný (3), trenér Ladislav Šidlo, vedoucí družstva Petr Kácal.

Tabulka 2. liga starší dorostenci Morava.