Velkomeziříčští hokejisté získali v Hodoníně první výhru

80e3ebfa23450d6f3ebd7d26c7281e32SHKM Baník Hodonín – HHK Velké Meziříčí 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Góly a asistence: 35:49 Krejčiřík (Dufek, Škápik) – 29:06 Oščádal (Ambrož, Slabý), 42:42 Švejda (Křenek, Juráň), 46:35 Křenek (Ambrož, Oščádal).

Sestava SHKM Baník Hodonín:
Holík (Dolíška) – Šmach, Němec, Škápik, Kališ, Polesný, Rauš, Kučera – Peš, Matějka, Medek, Popelka, Krejčiřík, Bartes, Charvát, Štědrý, Hložánek, Sajdl, Krejčí, Dufek.
Hlavní trenér: Křivinka Radko

Slavíček (Juda J.) – Sedláček, Švejda, Slabý, Trnka, Ambrož, Buchal, Vlašín P. – Křenek, Juráň, Oščádal – Škvrně, Dupljaku, Vedral – Doležal, Burian V., Maštera – Strnad, Strecha F., Nesvadba.
Hlavní trenér: Zavadil Jozef

Rozhodčí: Vaněk – Kučera, Pelucha.

Vyloučení: 8:11, využití: 1:3, v oslabení: 2:0.

Střely na branku: 51:22 (18:6, 16:8, 17:8)

Statistiky brankářů:
Holík (HOD) – 86,36 % - 19 zásahů – 58 min.
Slavíček (HHK) – 98,04 % - 50 zásahů – 60 min.

Diváci: 725

V utkání 6. kola na Zimním stadionu Václava Nedomanského padaly branky pouze v přesilových hrách. Do sestavy Velkého Meziříčí se vrátili útočníci Vladimír Oščádal a David Křenek a právě tito hráči byli u všech branek VelMezu.

Skóre utkání otevřel před polovinou zápasu přesnou střelou Vladimír Oščádal. Domácí srovnali po šesti minutách, kdy se v přesilovce trefil Krejčiřík.

Na začátku třetí třetiny domácí dvakrát faulovali a velkomeziříčští dokázali obě nabídnuté přesilovky zužitkovat a odskočit do vedení 3:1, skórovali Jan Švejda a David Křenek. Vedení velkomeziříčští, i přes závěrečný tlak Hodonína, udrželi až do závěrečné sirény a připisují si důležité body.

Program mistrovských zápasů mužů:

sobota 15. 2. 2022 HHK Velké Meziříčí – HC Bobři Valašské Meziříčí, začátek utkání v 17:30 hodin (zimní stadion Velké Meziříčí)

středa 19. 2. 2022 HHK Velké Meziříčí – BK Havlíčkův Brod, začátek utkání v 18:00 hodin (zimní stadion Velké Meziříčí)