Valaši rozhodli o vítězství v samém závěru třetí třetiny

IMG 2313-1781-1200-900-90-center-middleHHK Velké Meziříčí – HC Bobři Valašské Meziříčí 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Góly a asistence: 32:24 Křenek (Juda M., Vedral) – 19:46 Báchor (Gréč, Tarnoczy), 58:03 Křivohlávek (Finsterle, Ďurkáč)

Sestava HHK Velké Meziříčí:
Slavíček (Juda J.) – Švejda, Sedláček, Slabý, Trnka, Ambrož, Buchal, Vlašín P. – Strnad, Juráň, Oščádal – Křenek, Juda M., Vedral – Maštera, Burian V., Doležal – Škvrně, Dupljaku, Střecha F.
Hlavní trenér: Zavadil Jozef

Sestava HC Bobři Valašské Meziříčí:
Slovák (Vašica) – Sviták, Holiš, Gabrhelík, Ďurkáč, Báchor, Liss, Greč – Stodůlka, Tarnoczy, Bachánek, Finsterle, Martinec, Pokorný, Křivohlávek, Vavřík, Andris, Kozubík.
Hlavní trenér: Plšek Lukáš

Rozhodčí: Maršálek – Čelechovský, Kučera

Vyloučení: 3:2, využití: 0:1, v oslabení: 0:0

Střely na branku: 19:32 (6:11, 9:9, 4:12)

Statistiky brankářů:
Slavíček (HHK) – 93,75 % - 30 zásahů – 60 min.
Slovák (VAL) – 94,74 % - 18 zásahů – 60 min.

Diváci: 257

V utkání 7. kola se představili na našem zimním stadionu Valašskomeziříčští Bobři. Ve vyrovnaném utkání šli hosté v samém závěru první třetiny do vedení, kdy se gólově prosadil Stanislav Báchor. V prostřední části se vyrovnání dočkali velkomeziříčští fanoušci, kdy po střele na vzdálenější tyč skóroval David Křenek. V třetí části se již vše chystalo na prodloužení, když se ke kotouči dostal kapitán Vlachů, Jan Křivohlávek, který po levé straně najel do útočného pásma a přesnou střelou rozhodl o těsném vítězství soupeře.

Program mistrovských zápasů mužů:

Středa 19. 10. 2022 HHK Velké Meziříčí – BK Havlíčkův Brod, začátek utkání v 18:00 hodin (zimní stadion Velké Meziříčí)