Opět jsme nastoupili v oslabené sestavě a bylo to také znát

sports-3097621Stolní tenis

Divize

ST Velké Meziříčí – SK Jihlava 10:0
Body: Kampas Jan 2/0, Holub Štěpán 2/0, Maštera Martin 1/0, Šoukal Slavomír 1/0, WO 3/0
Čtyřhra: Šoukal, Kampas 1/0

ST Velké Meziříčí – SKST Třešť 9:9
Body: Maštera Martin 4/0, Kampas Jan 2/2, Holub Štěpán 2/2, Šoukal Slavomír 0/4
Čtyřhra: Maštera, Holub 1/0

KP 2

ST Velké Meziříčí B – TJ Sokol Moravské Budějovice 9:9
Body: Holík Vratislav 4/0, Klíma Petr 3/1, Bednář Ivan 0/4, Buk Radek 0/4
Čtyřhry: Klíma, Buk R. 1/0
Holík, Bednář 1/0

ST Velké Meziříčí B – TJ Sokol Náměšť nad Oslavou 8:10
Body: Klíma Petr 3/1, Holík Vratislav 2/2, Buk Martin 1/2, Buk Radek 1/3, Bednář Ivan 0/1
Čtyřhra: Holík, Buk M. 1/0

OP 1

ST Velké Meziříčí C – SK Vídeň 8:10
Body: Bednář Ivan 3/1, Kořínek Stanislav 2/2, Buk Martin 2/2, Buk Radek 1/3

SK Ježek Velké Meziříčí – ST Velké Meziříčí C 8:10
Body: Buk Radek 3/1, Kořínek Stanislav 3/1, Dvořák František 1/3, Bednář Ivan 1/3
Čtyřhry: Bednář, Buk R. 1/0
Kořínek, Dvořák 1/0

OP 4

ST Velké Meziříčí D – TJ Sokol Nížkov C 11:7
Body: Klíma Tomáš 2/0, Suchánek Petr 3/1, Dvořák František 3/1, Blažek Filip 2/2, Pavelec Radek 0/2
Čtyřhra: Dvořák, Klíma T. 1/0

TJ Bory – ST Velké Meziříčí D 7:11
Body: Klíma Tomáš 3/0, Suchánek Petr 1/2, Dvořák Martin 1/2, Pavelec Radek 1/2, WO 5/0

OP 5

SK Nové Dvory C – ST Velké Meziříčí E 14:4
Body: Dvořák Martin 2/2, Pacal David 1/3, Kališ Pavel 1/3, Tvarůžek Jan 0/4

ST Velké Meziříčí E – SK Vídeň B 2:16
Body: Řezníček Tomáš 2/2, Řezníček Adam 0/4, Jan Jakub 0/4, Hedbávný Lukáš 0/4

OS

SK Dolní Heřmanice B – ST Velké Meziříčí F 17:1
Body: Cerkal David 1/3, Buk Lukáš 0/4, Homolová Karolína 0/3, Homola Martin 0/3, Buková Adéla 0/2

ST Velké Meziříčí F – SK Škrdlovice C 6:12
Body: Homolová Karolína 2/2, Homola Martin 2/2, Buk Lukáš 1/3, Klímová Sabina 1/3

Další řadu utkání odehráli naši stolní tenisté. Z těch nejlepších si to áčko v divizi rozdalo doma proti Třešti. V utkání jsme byli mírně lepší, po celou dobu jsme si drželi vedení. V závěru posledních dvojher soupeř dokázal stav srovnat a následně otočit na 9:8. V tento moment nás zachraňoval mladík Holub, který nakonec vyhrál po těžkém boji 3:2 na sety, tím konečný výsledek skončil nerozhodně 9:9.

V celkovém hodnocení áčko jako mírně lepší tým v utkání mohlo nakonec ztratit úplně celý zápas. Suverénní výkon předvedl Maštera, svému týmu pomohl všemi dvojhrami a přidal i bod ze čtyřhry. Body uhráli také Kampas a Holub. Opět bylo k vidění vyrovnané utkání, ze kterého nevzešel vítěz. Béčko v dopoledním střetnutí remízovalo proti Moravským Budějovicím. Body uhrála pouze dvojička Holík a Klíma Petr. Ani obě čtyřhry bohužel nakonec nestačily k vítězství. Utkání od samotného začátku bylo vyrovnané a nutno dodat, že remíza byla spravedlivá. Odpoledne si to rezerva rozdala proti Náměšti. Opět jsme nastoupili v oslabené sestavě a bylo to také znát. Malý kousíček nám chyběl aspoň k remíze. V posledním střetnutí zachraňoval remízu Bednář a bohužel podlehl 3:2 na sety. Tím definitivně si Náměšť odvezla všechny body. V celkovém hodnocení béčko doplatilo na nekompletní sestavu do utkání a značně si zkomplikovalo cestu za postupem o třídu výš. Céčko podlehlo těsně doma s Vídní 10:8. Tato prohra byla dost krutá. Naši hráči drželi po celou dobu mírný náskok v závěru utkání Vídeň dokonale obrátila výsledek ve svůj prospěch a zvítězila.

O týden později čekal naše kluky oddíl z Ježka Velkého Meziříčí. Toto utkání je označeno jako Velkomeziříčské derby v pinecu. Z vítězství se nakonec radovalo céčko našeho oddílu. Obzvlášť se zadařilo Kořínkovi, uhrál krásné tři body, další tři vyhrál Buk Radek. Další náš tým déčko si připsalo dvě výhry a vrátilo se do boje o postup v OP 4. Bezchybné výkony odehrál Klíma Tomáš, družstvo ve výhrách držel i Dvořák a ostatní. Éčko s efkem dvakrát podlehlo. Za zmínku stojí pěkné utkání efka proti Škrdlovicím v okresní soutěži. Naši nejmenší sice prohráli 12:6, ale připsali si ve svůj prospěch krásných šest bodů, které uhráli. Jmenovitě po dvou bodech připsali sourozenci Homolovi a po jednom bodu Buk Lukáš a Klímová Sabina. Pro poslední jmenovanou jde o první premiérový bod v mistrovském utkání.

-pk-

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.