Minižáci házené ovládli turnaj v Novém Veselí

31F8B19B-D8C7-4469-BB47-AA78EF311960V sobotu 4. března naši nejmenší házenkáři odehráli v Novém Veselí turnaj 4+1 v miniházené, Enpeka Cup.

Turnaje se zúčastnilo celkem 27 týmů z 12 klubů a dvou zemí. Po celý den se odehrálo na třech hřištích 111 utkání. Medailisty tentokrát místo pohárů čekala sladká odměna v podobě krásných dortů od sponzora turnaje společnosti Enpeka.
Náš oddíl postavil do turnaje dvě družstva v kategorii přípravky i minižactva.

Přípravka:
Družstvo kuřátek složené z mladších a méně vyhraných hráčů odehrálo pěkný turnaj, kluci ukázali zase velké zlepšení, podařilo se jim i některé zápasy vyhrát a 11. místo je příjemným překvapením.
Družstvo žabiček postoupilo ze základní skupiny mezi nejlepších 8, ve finálové skupině odehráli kluci vyrovnaná utkání se střídavými úspěchy a po sečtení výsledků se mohli kluci radovat ze třetího místa.

Minižáci:
Minižáci odehráli vynikající turnaj a bylo vidět, že kvalitní a poctivá příprava na tréninku se vyplatí.
Červený i černý tým vyhrál svoje základní skupiny bez ztráty bodu a postoupil mezi nejlepších osm. Zde již červení 3 utkání prohráli, nicméně čtvrté místo ze všech je úspěchem, se kterým se před turnajem nepočítalo. Jen tak dál kluci.
Nejlepšího výsledku dosáhli naši černí. Turnajem propluli bez ztráty bodu, podařilo se jim všechna utkání vyhrát a zaslouženě tak převzali zlaté medaile a dort za první místo. Gratulace kluci.

Hráli:

Přípravka: Ondřej Šikula, Tomáš Ondřišík, Ondřej Rosa, Štěpán Šidlo, Maxmilián Coufal, Ronnie Navrátil, Robin Mikulášek, Karel Dlouhý, Daniel Balabán, Sebastian Sedláček, Max Puffer, Vít Kozel, David Vítek, Vít Musil, Kryštof Plodík, Tomáš Navrátil, Patrik Bittara.

Minižáci: Filip Ambrož, Erik Fialka, Pavol Živčic, David Stoklasa, Lukáš Chadim, Tobiáš Winterling, Erik Vejmělek, Tomáš Kalina, Jonáš Peterka, Vojtěch Kostečka, Matyáš Řezáč, Jakub Musil, Jakub Vítek, Samuel Šimek, Aleš Zmrhal, Adam Kučera.

Konečné pořadí turnaje, kategorie přípravka:
1. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
2. Sokol Sokolnice
3. TJ Sokol Velké Meziříčí – zelená
4. TJ Sokol Nové Veselí
5. TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
6. Sokol Újezd u Brna
7. HK Ivančice
8. Sokol Telnice
9. Jiskra Havlíčkův Brod A
10. Strojár Malacky
11. TJ Sokol Velké Meziříčí – žlutá
12. TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
13. TJ Sokol Nové Veselí B

Konečné pořadí turnaje, kategorie Minižáci
1. TJ Sokol Velké Meziříčí – černá
2. TJ Sokol Nové Veselí
3. Jiskra Havlíčkův Brod B
4. TJ Sokol Velké Meziříčí – červená
5. Sokol Telnice
6. Jiskra Havlíčkův Brod A
7. Sokol Sokolnice
8. TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
9. Sokol Újezd u Brna
10. HK Ivančice
11. SK Polička
12. TJ Sokol Žďár nad Sázavou
13. TJ Jiskra Zruč nad Sázavou
14. Strojár Malacky

Děti si turnaj užily, všechny si dostatečně zahrály. Za odměnu potom dostaly volné vstupenky na extraligový zápas mužů mezi domácím Novým Veselím a druhým týmem tabulky Lovci Lovosice, který jsme zhlédli po skončení turnaje. Našim minižákům se dokonce poštěstilo doprovázet hráče Lovců z Lovosic na hrací plochu při slavnostním zahájení, za což se jim pak odvděčili hlasitým fanděním.

David Stoklasa
TJ Sokol Velké Meziříčí

19AC17A1-CAD1-468A-B414-818CBFE66502A9ABFDE6-154A-4E6D-A45C-6427A604EBBBCF5C13C6-A625-4D5D-AACE-36D58F17868B

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.
Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.