Starší dorostenky v Plzni nakonec zvítězily

Házená-st-dorostenky-04Házená 2. liga starších dorostenek
HK Plzeň – TJ Sokol Velké Meziříčí 19:26 (10:12)

Po domácí blamáži s hráčkami Chebu jsme tentokráte zavítali na západ Čech. Začátek byl opět jako z hororového snu. Pět útoků soupeře = pět gólů, my neproměněná sedmička a 2 x nastřelená tyč. Postupně jsme se zlepšili v obranných činnostech a začali se více individuálně prosazovat i v útočné fázi.

Deset minut před koncem první půle se podařilo srovnat skóre, ovšem žádná sláva to z naší strany nebyla. Spousta chyb, nepřesností a neproměňování šancí byla vodou na mlýn snaživému domácímu týmu, který se držel v dostřelu. Závěr poločasu se podařilo i přes jednu výraznou minelu dohrát a před poločasovou pauzou svítilo na ukazateli skóre 10:12.

Po změně stran jsme pokračovali v nasazeném tempu hry. Výrazněji jsme se zlepšili v obraně a přidali i pár nápaditých akcí přes pivotmanky. Postupně z toho bylo vícebrankové vedení, leč ke spokojenosti měl obraz hry hodně daleko.
Další soutěžní utkání sehrajeme až na apríla, kdy s týmem prvoligových žen společně zavítáme na půdu výše postavených Kunovic.

Sled branek: 4:0, 4:2, 5:2, 6:3, 7:4, 7:8, 8:8, 8:10, 10:11, 11:14, 12:14, 12:16, 13:16, 13:18, 15:18, 15:20, 17:21, 17:24, 18:26.

7 m hody 2/2: 7/2, vyloučení 2:5.

Hrály: Součková Marcela – Holíková Lenka (7), Vostalová Eva (5), Natalie Nicole Puffer (3), Bibrová Tina (3/1), Palasová Kateřina (2/1), Hladíková Veronika (2), Koudelová Natálie (2).Chlubnová Lucie (1), Lázničková Laura (1), Cvrkalová Zuzana.

Trenéři: ing. Tomáš Partl, ing. Vincenc Záviška, vedoucí družstva Lenka Holíková st.