Poslední utkání roku nevyšlo

P1840175Závěrečné utkání roku 2023 proti brněnské Technice jsme nezvládli.

Dobře bránící soupeř se v úvodu druhé třetiny dostal přesilovkovou brankou do vedení. Následoval tlak Velkého Meziříčí, který ale končil na výborně chytajícím brankáři Techniky a jeho přesně postavené brankové konstrukci. Vyrovnat se nám podařilo po rychlé kombinaci prvního útoku ve 46. minutě, trefil se Míra Juda. Hosté ale o několik střídání později opět odskočili do vedení, když využili nabídnuté trestné střílení. Třetí branku potom přidali do prázdné branky.

HHK Velké Meziříčí – Technika Hockey Brno 1:3 (0:0, 0:1, 1:2). Branky a nahrávky: 46. Juda M. (Strnad, Vlašín P.) – 22. Pospíšil (Kališ, Martinec), 49. Harmim (TS), 59. Martinec (Pospíšil). Vyloučení: 4:5, využití 0:1, v oslabení 0:0, střely na branku 36:31, diváci 375, rozhodčí: Grygera - Gregar, Kalina.