Utkání s Vyškovem se nepovedlo

438e01cd297dc4745da943c4b4514495Vstup do roku 2024 se nám vůbec nevydařil. Do utkání s druhým týmem východní konference jsme nastoupili v nekompletní sestavě a v průběhu zápasu to bylo znát. Zkušení hosté přijeli do Velkého Meziříčí v kompletním složení a potvrdili roli favorita.

Do utkání jsme vstoupili aktivně a hned v první minutě se brankou Jiřího Doležala ujali vedení, to nám ale vydrželo pouze do 7. minuty. Hosté, kteří se v utkání prezentovali tvrdou hrou, kterou trojice rozhodčích po celé utkání tolerovala, poté během necelých čtyř minut čtyřikrát skórovali a prakticky rozhodli o svém vítězství. Druhou branku Velkého Meziříčí vstřelil až v 59. minutě Zdeněk Vedral.

V příštím kole zajíždíme do Krnova, kde se utkáme s Opavou. Následovat budou domácí zápasy s Hodonínem (středa 10.1. v 18:00) a se Šumperkem (sobota 13.1. v 17:30).

HHK Velké Meziříčí – Hokej Vyškov 2:7 (1:4, 0:1, 1:2). Branky a nahrávky: 1. Doležal (Juda M., Slabý), 59. Vedral (Juráň, Lašák) 7. Lehečka (Komínek), 7. Janeček (Hefka), 8. Sebera (Lekeš, Studený), 10. Studený (Janeček), 35. Komínek (Lehečka, Studený), 43. Štefka (Holemý, Šarman), 53. Tomajko (Janeček, Hefka). Vyloučení 5:6, využití 0:0, v oslabení 0:0, diváci 346, Rozhodčí: Schenel - Smetková, Viskot.

HHK: Juda J. (Juda P.) - Chvátal, Lašák, Slabý (A), Trnka, Vlašín (C), Orsech, Kochánek - Kotrba, Dolníček, Juráň (A) - Strnad, Juda M., Doležal - Vedral, Burian V., Šantora – Broža.