POEX Cup dopadl pro domácí výborně

Společná copyV sobotu 13. ledna jsme uspořádali turnaj v házené mladšího žactva. Byl to první přípravný turnaj v zimní přestávce soutěže. Přihlásilo se celkem 6 týmů. Kromě třech domácích (VM I – starší chlapci 2011, VM II – mladší chlapci 2012 a VM D – dívky) se přihlásily tři týmy z jihomoravské oblasti (HK Ivančice, Sokol Juliánov a Tatran Bohunice).


Systém turnaje byl každý s každým, hrací čas 1x 25 min. Všechny velkomeziříčské týmy předváděly bojovnou házenou. Náš „A-tým" pouze jednou remizoval a vybojoval, krásné a zasloužené první místo. Druhý velkomeziříčský „B-tým" prohrál s naším „Áčkem" a těsně i s družstvem Ivančic, získal tak konečné třetí místo. Naše děvčata se vůbec na turnaji neztratila a s týmy chlapců podávala nebojácné výkony, které jim nakonec stačily na páté místo.

Přípravný turnaj nám ukázal, co je potřeba zlepšovat a v čem je potřeba více zabrat. Za ceny pro hrající děkujeme všem sponzorům, rodičům a fanouškům pak za podporu.

Hráli:
VM I: Chalupa – Fiala, Homola, Jelínek, Kadlec, Karásek, Prokeš, Smejkal, Štěpánek, + (Fialka a Živčic)
VM II: Ambrož – Fialka, Chadim, Kalina, Kostečka, Novotný, Peterka, Zmrhal, Winterling, Živčic
Trenéři: Holý, Krejčí, Živčic

VM Dívky: Padalíková – Adamcová, Bartošová, Derahová, Doleželová, Konečná, Košťálová, Kozlová, Kůpová, Ludvíková, Matulová, Matušíková, Podsedková, Pospíšilová Sedláková, Štěpánková,
Trenéři: Matušík, Plachetská

Pavol Živčic

výsledky TABULKA

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.