Týmy z Třebíčska v Meziříčí narazily

pingpongÁčko na domácích stolech předvedlo super jízdu a zvítězilo dvakrát po sobě. Nejprve v utkání proti Jemnici jsme čekali vyrovnanou bitvu, nakonec však soupeř podlehl lehce a prohrál 10:4. Hned v úvodu byl stav po čtyřhrách 1:1, kde zvítězila dvojice Holub s Klímou, a naopak podlehla dvojice Šoukal s Holíkem.

Z následných dvojher předvedl neomylný výkon Holub. Senzačně po dvou bodech uhráli zbylí tři naši hráči Klíma, Holík a Šoukal. Z hostů bodoval pouze jeden hráč, a to nemohlo stačit k úspěchu. Po sečtení všech bodů se zrodila tato přesvědčivá výhra. V odpoledním střetnutí proti Lukovu jsme opět vyhráli, tentokrát 10:5. V utkání zářil Klíma, který jako jediný neztratil žádný bod z dvojher. Další tři bodíky ze čtyř přidal Holub o zbytek se postarali Holík s Šoukalem. Od samotného začátku jsme jako favorité potvrzovali tuto roli a utkáni si hlídali až do konce. Za naše nejlepší družstvo si připisujeme plný počet osmi bodů do tabulky divize a držíme krásné třetí místo v této nejlepší krajské třídě Vysočiny.

Z dalších utkání béčko podlehlo Lhotkám a zvítězilo nad Náměšti. Rezerva bojující o záchranu v KP 1 má stále šanci soutěž udržet. Céčko, které také válčí o záchranu tentokrát v OP 1 podlehlo po tuhém boji ve Žďáře nejtěsněji 10:8. Nutno dodat, že tento nepříjemný výsledek už museli naši hráči zkousnout poněkolikáté. Za zmínku stojí plný počet bodů, které uhrál Skryja. Déčko si poradilo hravě s Netínem a potvrdilo postupovou pozici, tedy druhé místo v tabulce. Velice dobře zahráli všichni naší hráči. Naše poslední dvě družstva zajížděly k soupeřům, kde na úspěch ani jedno z nich nedosáhly.

Divize
ST Velké Meziříčí – TJ Sokol Jemnice 10:4
Body: Holub Štěpán 3/0, Klíma Petr 2/1, Šoukal Slavomír 2/1, Holík Vratislav 2/1
Čtyřhra: Holub, Klíma 1/0
ST Velké Meziříčí – TJ Lukov 10:5
Body: Klíma Petr 3/0, Holub Štěpán 3/1, Holík Vratislav 2/1, Šoukal Slavomír 1/2
Čtyřhra: Holík, Šoukal 1/0

KP 1
ST Velké Meziříčí B – SK Sokol Lhotky 2:10
Body: Buk Martin 1/1, Buk Radek 1/1, Vala Daniel 0/3, Pacal David 0/3
ST Velké Meziříčí B – TJ Sokol Náměšť nad Oslavou 10:7
Body: Buk Martin 2/2, Buk Radek 2/2, Skryja Marek 2/2, Vala Daniel 2/2
Čtyřhry: Buk M., Buk R. 1/0
Vala, Skryja 1/0

OP 1
TJ Žďár nad Sázavou D – ST Velké Meziříčí C 10:8
Body: Skryja Marek 4/0, Buk Radek 2/2, Kořínek Stanislav 1/3, Bednář Ivan 0/4
Čtyřhra: Skryja, Buk R. 1/0

OP 4
ST Velké Meziříčí D – Obec Netín B 15:3
Body: Klíma Tomáš 4/0, Kořínek Stanislav 3/0, Dvořák František 3/1, Dvořák Martin 3/1, Smejkal Radim 0/1
Čtyřhry: Klíma T., Dvořák M. 1/0
Kořínek, Dvořák F. 1/0

OS
SK Sázava B – ST Velké Meziříčí E 15:3
Body: Řezníček Tomáš 2/2, Dvořák Martin 1/3, Pacal David 0/4, Tvarůžek Jan 0/4
Obec Netín C – ST Velké Meziříčí F 14:4

-pk-

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.