Úspěšní házenkáři navštívili starostu

P1880270Čtrnáctka mladých házenkářů a jejich tři trenéři navštívili v pondělí odpoledne starostu města Alexandrose Kaminarase a místostarostu Martina Kamana. Na hrudích se jim leskly zlaté medaile a v rukou třímali pohár pro mistra České republiky v házenkářském desetiboji.

Finále této dovednostní soutěže se konalo na přelomu května a června v Olomouci a mladí házenkáři z Velkého Meziříčí na něj vybojovali historické první místo.

Tým mladších žáků dosáhl triumfu v tomto složení: Chalupa Vojtěch – Fialka Erik, Homola Martin, Chadim Lukáš, Jelínek Martin, Kadlec Adrian, Kalina Tomáš, Karásek Samuel, Peterka Jonáš, Prokeš Matyáš, Smejkal Jakub, Štěpánek Tadeáš, Winterling Tobiáš, Živčic Pavol. Trenéři: Živčic Pavol, Holý Jiří, Krejčí Martin.

Úspěšný tým se zapsal do pamětní knihy města a pak z rukou starosty a místostarosty převzal dárky za skvělou reprezentaci města.

-pch-

Reklama

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.