O výhru přišli fotbalisté v závěru

soccer-1678992 1280Ani čtvrté přípravné utkání neskončilo výhrou velkomeziříčských. Ještě před koncem utkání hosté vedli, ale nakonec se z vítězství radovali mladíci ze Zbrojovky.


FC Zbrojovka Brno U19 - FC Velké Meziříčí 3:2 (1:1)

Góly: Císař a Chalupa

Sestava: Sláma (65. Sysel D.), - Lát, Hron, Sysel M., Havlík, Maňhal (46. Chalupa), Císař, Starý (46. Jonáš), Chlup, Raus (46. Blažek), Řehola

Hodnocení trenéra Martina Kasálka: Hráli jsme proti mladému mužstvu Zbrojovky a chtěl jsem, abychom tempo zápasu určovali spíše my. S některými výkony a kombinacemi jsem byl spokojen, s některými méně. S čím jsem nebyl spokojen, byl hlavně závěr utkání, kdy jsme z našeho vedení 2:1 udělali další prohru. Není možné, aby nás takhle mladí hráči předčili v pohybu, důrazu a sebevědomí.

Další přípravné utkání sehrajeme doma proti SK Cézava, účastníkem KP v Jihomoravském kraji. Přípravný zápas je na programu v sobotu 15. února v 10 hodin na umělé trávě ve Velkém Meziříčí.

-red-

Reklama
  • Občanská poradna radí
  • Občanská poradna radí
  • Občanská poradna radí
  • Občanská poradna radí

Týdeník Velkomeziříčsko

Chcete mít každý týden přehled o tom, co se děje ve Vašem okolí? Přihlaste se k odběru elektronického týdeníku Velkomeziříčsko a my Vám jej každou středu zašleme e-mailem.

Registrací souhlasím se zpracováním osobních údajů.